Skocz do zawartości

Kyczu ♛

Właściciel
 • Zawartość

  1996
 • Wpisy na Czatboxie

  10481
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  94
 • Czas online

  6d 28m 33s

Cała aktywność użytkownika Kyczu ♛

 1. Kyczu ♛

  Sprawdź co powie Ci kapselek www.angelsms.pl/kapselek.html "Zakotwicz się"
 2. @Green Bajorson smyra tygrysa
 3. Kyczu ♛

  Jeśli chodzi o serwery Fortnite to "Opcja serwerów customowych jest obecnie przeznaczona jedynie dla influencerów dużych społeczności Fortnite oraz specjalnych wydarzeń wspieranych przez Epic Games" Na serwery Fortnite się nie doczekamy i temat fortnite najlepiej ominąć. Dobrą opcją były by serwery Hurtworld'a chociaż nie grywam w gierkę i nie wiem jaka tam obecnie jest sytuacja. CS:GO również powoli traci graczy i podejrzewam że do końca roku jeśli Valve nic nie zdziała stracą dużą ilość graczy. Można by spróbować jedynie postawić krok w kierunku Fortnite i spróbować zrobić serwery battle royale w 1.6 i cs:go. W CS:GO takie serwery widziałem i są grywalne, podejrzewam że w przypadku 1.6 takowe serwery już istnieją. "PUBG MOD" to przykład BT w cs 1.6
 4. Kyczu ♛

  Mnie to już nie interesuje w sumie Niech inni myślą
 5. Kyczu ♛

  To wydawaj co miesiąc po 300 zł na serwer który nie zwraca się w połowie. Stać Cię ? Bo i mi to niż zbrzydło. Niestety takie są realia i nic nie zrobisz. Lepiej inwestować w coś co chociaż się zwróci
 6. Kyczu ♛

  Co tu się od***ało xddd
 7. Kyczu ♛

  warn +2 za spam
 8. Kyczu ♛

  Ja ostrzeżenie kolejne chyba dam Ci ostatniego warna w swojej karierze
 9. Kyczu ♛

  Było już Za dużo wódy tak mi się wydaje
 10. Kyczu ♛

  1. Dalej jestem dzieckiem 2. Katolik ale nie praktykujący Bo w Boga wierzę w kościół już nie do końca 3. Rodzina, przyjaciele no i foczka
 11. Kyczu ♛

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 12. Kyczu ♛

  Gimby nie znają
 13. Kyczu ♛

  To już nie to samo co pierwsze części ;/
 14. Kyczu ♛

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 15. Kyczu ♛

  Jaja sobie robisz ?
 16. Kyczu ♛

 17. Kyczu ♛

  Każdy jest kowalem własnego losu - ale nie każdy zna się na kowalstwie.
 18. Kyczu ♛

  Zrobione
 19. Kyczu ♛

  Zostajesz głównym rządzącym w Polsce. Co zmieniasz aby obywatelom żyło się lepiej ? Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie ze szkoły ? Pamiętasz swój największy przypał ? Co wtedy zrobiłaś/eś ?
 20. Odrzucam, powód chyba znasz
 21. Kyczu ♛

  good job
 22. Kyczu ♛

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×