Skocz do zawartości

Kyczυ♛

Właściciel
 • Zawartość

  1497
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  64

Cała aktywność użytkownika Kyczυ♛

 1. Dawaj ziomek zajaramy @SkirlussS @ampriL @Karolcia @|K4|Bum @Gibbon @Skoczek
 2. Cześć! Na sieci został dodany nowy serwer mixowy. Serwer jest własnością @|K4|Bum W planach mamy co najmniej 1 mix w tygodniu. Grać będziemy głównie Admini vs Gracze lub składy mieszane. Jeśli jesteś chętny na mixowe gierki to napisz post. Osoby niezdecydowane proszone są o nie zapisywanie się na mixy Jutro 20:00 gramy. Czekamy na chętne osoby ! Wymagania TS3, Mikro i umiejętność grania w drużynie. Do zobaczenia na serwerze !
 3. Już nie wytrzymuje

  1. BaM

   BaM

   Weź nie*****ol

  2. Reyzor

   Reyzor

   Cho ts

  3. iniula

   iniula

   Wytrzymasz :huh:

 4. pierwszy tłusty czwartek bez pączusiów
 5. Reyzor ?
 6. brak ip/steam id następnym razem weź ip/id gracza i napisz skargę w dziale skargi- stosując się do wzoru
 7. nie lepiej poczekać na przecenę aż 1.6 będzie po 3 zł ? xd
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 10. Podanie odrzucam. Dopiero co dostałeś admina, Twoja aktywność na forum również nie powala
 11. jesteś na tak bo ? Puste głosy się nie liczą na zebraniu byłeś ? Było coś omawiane odnośnie wypowiedzi w podaniach
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 13. Codziennie coraz gorzej, coraz słabiej ze mną. Co nocy bezsenność, za dnia - strach i niepewność

  1. Wiktoria

   Wiktoria

   Kyczus no :(

   <3

 14. #27 1. Piosenka na dziś ? 2. Jaka była pierwsza czynność jaką zrobiłeś po tym jak się obudziłaś/eś ? 3. Interesujesz się e-sportem ?
 15. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 16. 1. Kiedy do mnie wpadasz ? 2. Czemu nie rozmawiasz na ts'ie tylko piszesz ? 3. Jaki kolor lubisz najbardziej ?
 17. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania admina zgłoś się do kogoś z administracji. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 18. znajomość ts3 - 5 czyli ogarniasz wszystkie permisje wzorowo ?
 19. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 20. Popraw konto na forum i złóż podanie ponownie. Konto masz od sierpnia 2017 a szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy Cię pamiętam.
 21. Mam ochotę zabić, bo to pewnie sprawia frajdę,
  Bo dla idiotów śmierć jest jedynym lekarstwem
  I pewnie zechcesz skorzystać z moich usług,
  Ale mam jedną słabość, nie umiem nacisnąć spustu.

  1. Hi Hi

   Hi Hi

   ***ne Ci 

   Byś mi chociaż odpisał

  2. Wiktoria
  3. KaPi

   KaPi

   Zamiast tego zabijania to Ci frajdę sprawia wbijanie mi kosy w plecy tak jak dziś owieczka :D xdd

 22. Ja nie rozumiem tu czegoś. Kto robi z tego serwera dom kutury dla seniorów. Na serwerze można przeklinać normalnie i nie jest to niczym dziwnym. Nie można jedynie obrażać. Każdy inaczej interpretuje określoną sytuacje dla jednego będzie to ban dla innego nie. Tak jak ostatnio mówiłem nie każdy się zna na żartach w takim lub innym stopniu. @bateerbox jeśli chodzi o bany i ostrzeżenia to trzeba było być na zebraniu w niedzielę to byś wiedzial o co chodzi. Przeklinanie nie jest jakimś zakazem i go nie będzie bo przeklina 3/4 serwera. Skargę zamykam i @Hi Hi kontroluj się trochę

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×