Skocz do zawartości

Primo

[URLOP] .
 • Zawartość

  2254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  30

Cała aktywność użytkownika Primo

 1. Lista zmian na forum
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 3. Forumowe: 1. Najlepszy Administrator (Właściciel, Admin Tech, Opiekun Sieci, Moderator,H@) miesiąca: @_McHappy 2. Największy spamer na forum miesiąca: @Goniec Cs-Zn.pl 3. Najbardziej lubiana osoba na forum: @Wiktoria @Kyczυ♛ @Iksu-kierowca @Skoczek @Nelka @|K4|Bum 4. Najbardziej pomocny użytkownik: @Myszaty 5. Największy no-lifer: @Kossi JWP :* 6. Największa fajtłapa forum: @Reyzor 7. Najbardziej niedoceniany użytkownik: @Ociem 8. Najbardziej pracowity użytkownik: @Kodak 9. Największy pijak na sieci: @|K4|Bum 10. Najzabawniejsza osoba na forum: @Kyczυ♛ 11. Najlepszy Opiekun serwera,Redaktor,Grafik miesiąca: @Ociem 12. Najlepszy Maniak na forum miesiąca: @ampriL 13. Najlepszy członek BansTeam miesiąca: @turb0 14. Temat miesiąca: 15. Najbardziej pomysłowa osoba miesiąca: @Kodak 16. Największy spamer sb miesiąca: @Reyzor 17. Największy leniwiec sieci: @Myszaty Serwerowe: 1. Najlepszy admin serwera miesiąca: @B1gosPL 2. Najsurowszy admin serwera miesiąca: @Vizu 3. Najbardziej wkurzający gracz: @_McHappy 4. Cziter miesiąca:
 4. @Kyczυ♛ XDD
 5. Za późno to przejęli GG upada.
 6. Witam. Przychodzę do was z prośbą o głosowanie na nasze serwery. Im więcej głosów tym lepiej. Można oddać jeden głos na jeden dzień. Wiecie o co chodzi. Podaję linki: 1. ONLY DD2 - http://cssetti.pl/serwer/193.33.176.207:27015 2. GO MOD - http://cssetti.pl/serwer/193.33.176.241:27015 3. AIM/AWP - http://cssetti.pl/serwer/193.33.176.59:27015 Pewnie spytacie jak się głosuje. Tutaj daje screena Za wszystkie głosy dziękujemy
 7. @Kyczυ♛ @ampriL @|K4|Bum @Myszaty
 8. @Kyczυ♛ @ampriL @|K4|Bum @Myszaty
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 10. Nie znasz się XD
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 12. @ampriL @Myszaty @|K4|Bum
 13. Lista map obecnych na serwerze MIXOWYM aim_map awp_india as_oilrig cs_747 cs_assault cs_backalley cs_estate cs_havana cs_italy cs_militia cs_office cs_siege de_airstrip de_aztec de_cbble de_chateau de_dust de_dust2 de_inferno de_nuke de_piranesi de_prodigy de_storm de_survivor de_torn de_train de_tuscan de_vertigo css_overpass css_cache de_dust2x2 css_inferno2x2 css_mirage2x2_go css_nuke2x2 Jeżeli chcesz, żeby jakaś mapa została dodana na serwer to napisz propozycję w tym temacie stosując się do wzoru! Wzór: Nazwa Mapy: Link do pobrania:
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 15. Nawet nie tylko o to chodzi. Chociaż nie powiem lekko mnie to zdenerwowało, ale ostatnio coraz częściej słyszę, że niby odszedłem z sieci, albo coś w tym stylu Miałeś swój powód, który podałeś w rezygnacji. Przecież nikt nic nie mówi. Słowa Wiktorii... Hmm. Ironia? Raczej nie zrozumiałeś o co jej chodziło. Jeszcze to "XDDD" na końcu mówi wszystko.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×