Skocz do zawartości

Prosimy o waszą pomoc! Wejdź i sprawdź *KLIK*

Kodak

Bans Team
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  6

Kodak został(-a) zwycięzcą(-czynią) dnia: Październik 7

Kodak posiadał(-a) najbardziej lubiane wypowiedzi!

Reputacja

106 Kapral III

7 obserwujących

Ogólnie o użytkowniku Kodak

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Kodak

Dodatkowe informacje

 • Województwo
  Świętokrzyskie
 • Zainteresowania
  Interesuję się głównie piłką nożną. Grałem w kilku klubach. Obecnie gram w B-klasie.
 • Ulubiona mapa
  De_dust2

Kontakt

 • SteamID
  kodak1999

Ostatnie odwiedziny profilu

497 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 2. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 3. Witamy. Również pozdrawiam. Mam nadzieję, że administracja skorzysta z twojego doświadczenia i chęci pomocy.
 4. Ogólnie spoko sprawa. Dobrze to wszystko wygląda, ale czy jest potrzebna taka opcja ?
 5. 1. Nic bym nie zmienił. Nie żałuję żadnej podjętej decyzji. To jakie decyzje podjąłem w przeszłości ukształtowały teraźniejszego mnie. A nie chciałbym się zmienić. 2. Nie chcę znać przyszłości. Liczy się to co jest teraz. 3. Założyłbym firmę produkującą/montująca fotowoltaikę i kolektory słoneczne.
 6. pa

  No trzymaj się. Powodzonka
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie. Jeśli o rozpisce mowa
 8. W sumie sama łączna ilość obrażeń nawet lepsza by była
 9. Popieram. Nie raz zdarzyło mi się, że strzeliłem z awp. I wyskoczyło mi, że zabrałem 20 czy tam 30. Ponieważ trafiłem 2/3 osoby jednym strzałem. I podało obrażenia tylko tej 3 osoby
 10. Dobre. Teraz będzie wiadomo ile mniej więcej ludzi jest przykładowo na gali jak się rzuci granatem.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×