Skocz do zawartości

Myszaty

Opiekun Sieci
 • Zawartość

  3079
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  28

Myszaty został(-a) zwycięzcą(-czynią) dnia: Marzec 6

Myszaty posiadał(-a) najbardziej lubiane wypowiedzi!

Reputacja

1063 Kapitan III

Ogólnie o użytkowniku Myszaty

 • Ranking
  Einstein
 • Urodziny 10.06.1997

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Myszaty :3

Dodatkowe informacje

 • Województwo
  Śląskie
 • Ulubiona mapa
  Mirage

Ostatnie odwiedziny profilu

2383 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 2. Brak dowodów oraz wycinka. Następnym razem jak zobaczysz kogoś podejrzanego nagraj demko lub rozpisz mu demko z HLTV i nie zapomnij o IP.
 3. Witamy
 4. Jak instalowałem 10 to mi nie było do śmiechu
 5. Microsoft nie przestaje ulepszać Windowsa 10, a jedną z jego znanych wszystkim bolączek są aktualizacje. Pomijając na razie ich skuteczność, niemałym problemem pozostaje szybkość instalacji i właśnie z tym firma postanowiła ponownie zawalczyć. Począwszy od kolejnej dużej aktualizacji Windowsa 10, której spodziewamy się już w przyszłym miesiącu, aktualizacja ma przebiegać dużo sprawniej niż dotychczas – dzięki nowemu podziałowi procesu na etapy. Instalacja dużej aktualizacji Windowsa (takiej jak na przykład Fall Creators Update) składa się z dwóch głównych części: online, kiedy komputer działa a niezbędne operacje wykonywane są w tle oraz offline, kiedy użytkownik musi niestety zaprzestać korzystania z komputera, bo system operacyjny musi zostać wyłączony. I chociaż operacje wykonywane są szybciej w trybie offline, to jednak przeniesienie większości z nich do trybu online jest przez użytkowników pożądane. Dzięki temu bowiem, choć cały proces aktualizacji będzie przebiegać dużo wolniej, znacznie zredukowany zostanie czas, który musi zostać poświęcony na tryb offline – ten, który jest niemile widziany, bo wyłącza komputer z użyteczności. Wystarczyło zmodyfikować nieco i przenieść dwa etapy do części online: przygotowanie zawartości użytkownika oraz umieszczenie nowego systemu operacyjnego w lokalizacji tymczasowej. Jak sugeruje Microsoft, taka zmiana wystarcza, aby odczuwalny średni czas instalacji (mowa tylko o trybie offline) zmalał do 30 minut. Wcześniejszy wynik to 51 minut w przypadku aktualizacji Fall Creators Update oraz 82 minuty w przypadku Creators Update, gdy jeszcze pod tym kątem nie optymalizowano aktualizacji w żaden sposób. W efekcie większość powinna być zadowolona, bo podczas instalacji nowych funkcji komputer stanie się bezużyteczny na krótszy niż dotąd czas. Operacje wykonywane w trybie online (których przecież będzie teraz więcej i zajmą więcej czasu) mają na tyle niski priorytet, iż zdaniem Microsoftu większość użytkowników podczas codziennej pracy nie będzie w stanie zauważyć dodatkowego obciążenia procesora. https://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-bedzie-sie-aktualizowal-wolniej-ale-wszyscy-wlasnie-tego-chcemy,News,86909.html
 6. Postęp technologiczny w segmencie komputerów niesie ze sobą wzrost wydajności oraz znaczące zmniejszenie ich gabarytów. W ten sposób pierwsze, dosyć wolne obliczeniowo maszyny mieszczące się w dużym pomieszczeniu ewoluowały w potężne, a zarazem lekkie i ładne, multimedialne kombajny wielkości zeszytu czy pendrive’a, które możemy swobodnie wziąć ze sobą w podróż. Niektórzy postanowili iść o krok dalej, w wyniku czego udało się stworzyć komputer mniejszy od… ziarna soli. Pisząc „niektórych”, mam na myśli firmę IBM, która postanowiła pochwalić się swoim wyczynem na trwającej właśnie konferencji IBM Think 2018. Stworzony przez nią komputer jest krzemową płytką o rozmiarach 1 na 1 minimetr, co sprawia, że do jego podziwiania potrzeba mikroskopu! Mimo tak małej wielkości, udało się umieścić w środku pamięć, procesor złożony z setek tysięcy tranzystorów, zasilającą komórkę ogniwa fotowoltanicznego oraz diodę LED, służącą do komunikacji. Zmniejszenie rozmiarów niesie ze sobą jednak pewne konsekwencje. Miniaturyzacja odbiła się na wydajności jednostki, która odpowiada układom z 1990 roku. Wynik ten może nie rzuca na kolana, ale biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do czynienia z rzeczą wielkości mikroskopijnych, rozpoczynającą nowy trend, zapowiada się całkiem dobrze. Niska wydajność nie spisuje jednak tego procesora na straty i koncept będący tylko sztuką dla sztuki. Inżynierowie IBM twierdzą, iż nowa jednostka może być użyta jako urządzenie do „monitorowania, analiz, komunikacji oraz przetwarzania danych”. Znalazło się również wsparcie dla dosyć popularnego ostatnio blockchainu. Mówi się, że nowe chipy mają pomóc w śledzeniu przesyłek oraz wykrywaniu oszustw i kradzieży. Pokazany mikroprocesor jest pierwszym i na pewno nie ostatnim, który dane nam będzie zobaczyć. IBM twierdzi, iż w ciągu 5 lat komputery wielkości mniejszej niż ziarno soli będziemy mogli znaleźć w urządzeniach codziennego użytku. Na konferencji nie powiedziano dokładnie o dacie premiery tego wynalazku, ponieważ wciąż trwają jego testy. Wiadomo natomiast, iż jego wyprodukowanie zamyka się w kwocie 10 centów, czyli zdecydowanie mniejszej niż mikroskop, na który można już wrzucać pieniądze do skarbonki, żeby go podziwiać. https://www.tabletowo.pl/2018/03/19/ibm-komputer-mniejszy-niz-ziarno-soli/
 7. 1. 2. Z jajami 3. Teraz to ja to pie... pizga mrozem na polu zawsze
 8. Nieźle mu się piętra... po*****oliły... Szkoda, jak prowadził swoje życie mnie nie obchodziło, każdy jest kowalem swojego losu, lubiłem go za to jako artystę i rapera.
 9. 1. lol na zawsze 2. czasu/miłości/zdrowia 3. Nie bajerował dziewczyny kumpla oraz gwałt z pedofilią bo do tego trzeba być już ściekiem i takich ludzi za jaja trzeba wieszać, więc nigdy, przenigdy tej zasady nie złamie.
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 11. standard.ini Masz szansę się zrehabilitować, usuń i wróć po banie

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×