Skocz do zawartości

Pracujemy nad przywróceniem forum :) Za wszelkie problemy przepraszamy.

Myszaty

Opiekun Sieci
 • Zawartość

  2390
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  17

Myszaty został(-a) zwycięzcą(-czynią) dnia: Wrzesień 22

Myszaty posiadał(-a) najbardziej lubiane wypowiedzi!

Reputacja

748 Porucznik II

Ogólnie o użytkowniku Myszaty

 • Ranking
  Zaawansowany
 • Urodziny 10.06.1997

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Myszaty :3

Dodatkowe informacje

 • Województwo
  Śląskie
 • Ulubiona mapa
  Mirage

Ostatnie odwiedziny profilu

940 wyświetleń profilu
 1. Jedzenie było po obowiązkach
 2. Nie zmyślaj, oddaliśmy gierkę na szybko jeden po drugim, obowiązki wzywały
 3. Pff musieliśmy dać bankruta na szybko z Bumem, bo mieliśmy parę rzeczy do załatwienia.
 4. Rusza specjalny event, który (jak mamy nadzieję) wprowadzi odrobinę dodatkowej rywalizacji na serwerze. Czas trwania: Event będzie trwał miesiąc, od 01.10.2017r. do 01.11.2017r. Zasady: Nagrodę otrzymują trzy pierwsze osoby w top15. Admini również mogą brać udział lecz z małym ograniczeniem. Nagrodę otrzymać może maksymalnie jeden admin, nie chcemy ich wykluczać z rywalizacji, lecz pragniemy aby na tym evencie skorzystali przede wszystkim gracze. Nagrody: Zostanie dodana nowa kategoria przy aktualizacji, nazwa robocza "artefakty", sposobu na ich zdobycie wam nie zdradzę, ale mogę wam zapewnić, że będą naprawdę rzadkim widowiskiem na serwerze . Jakie bronie będą miały te skiny zadecydujecie Wy, zostanie stworzona specjalna ankieta, gdzie będzie można głosować. Jakie to będą skiny dowiecie się po zakończeniu głosowania.
 5. 1. Nic 2. Czosnkowy 3. Latanie robi lepszą bajere.
 6. Jeżeli się nie mylę to można zrobić vote przez konsole tylko, większość z teamu musi wpisać bodajże votekick/vote i numer przypisany do gracza.
 7. Forumowe: 1. Najlepszy Administrator (Właściciel, Admin Tech, Opiekun Sieci, Moderator,H@) miesiąca: @Primo 2. Największy spamer na forum miesiąca: @Myszaty 3. Najbardziej lubiana osoba na forum: @Karolcia & @Kyczu 4. Najbardziej pomocny użytkownik: @Primo 5. Największy no-lifer: @cziter 6. Największa fajtłapa forum: @Dany. 7. Najbardziej niedoceniany użytkownik: @Hi Hi 8. Najbardziej pracowity użytkownik: @_McHappy & @Primo 9. Największy pijak na sieci: @|K4|Bum 10. Najzabawniejsza osoba na forum: @SkirlussS 11. Najlepszy obrazek na forum miesiąca: 12. Największy diss miesiąca: --- 13. Najlepszy członek BansTeam miesiąca: @|K4|Bum 14. Temat miesiąca: 15. Najbardziej pomysłowa osoba miesiąca: @Nelka & @martwypiksel & @_McHappy 16. Największy spamer sb miesiąca: @cziter 17. Największy leniwiec sieci: @SkirlussS Serwerowe: 1. Najlepszy admin serwera miesiąca: @Karolcia & @|K4|Bum 2. Najsurowszy admin serwera miesiąca: @Kyczu 3. Najbardziej wkurzający gracz: @DzIkI HaN 4. Cziter miesiąca: @cziter Wrześniowy Plebiscyt rozpocznie się wraz z początkiem ostatniego tygodnia września.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 9. Co do tego stałego adresu IP nie byłbym taki pewien. W dniu 21.09.2017r. o godzinie 23:23:24, wchodząc na serwer DD2 miałeś IP inne niż użyte przy zakupie VIPa, w dniu 20.09 twoje IP było również inne. Proponuję ustawić VIPa na nick+hasło, napisz mi na PW dane.
 10. 2429
 11. Usługa została zakupiona na IP, więc tu moje pytanie, czy twoje IP jest stałe czy zmienne? Od tego jest forum, żeby takie problemy załatwiać.
 12. Jak donosi portal lowcygier.pl, do końca roku w niepamięć ma odejść pospieszne przeliczanie cen na Steamie z euro na złotówki - na największej platformie cyfrowej dystrybucji gier pojawi się polska waluta. Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=105784Według doniesień portalu lowcygier.pl, producenci gier wydawanych na Steamie otrzymali maila informującego o planowanym wprowadzeniu do sklepu nowych walut – w tym polskiego złotego. Cytując informację przekazaną deweloperom przez firmę Valve, ma to na celu „uczynienie ze Steama jak najlepszej platformy dla graczy dookoła świata”. Do końca roku na platformie cyfrowej dystrybucji ma zostać wprowadzonych 10 nowych walut (oprócz złotego, także m.in. peso argentyńskie, czy izraelski szekel), oraz jeden nowy region – Południowoazjatycki region cenowy, obejmujący Bangladesz, Bhutan, Nepal, Pakistan i Sri Lankę. Valve nalega, by deweloperzy wprowadzili do systemu ceny w nowych walutach tak szybko, jak to tylko możliwe – by zdążyć ze zmianami przed jesienną i zimową wyprzedażą. Zaznaczono też, że gry zakupione w Polsce będą mogły być aktywowane we wszystkich krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (do którego należą kraje Unii Europejskiej, a także Islandia, Norwegia i Liechtenstein). Co, poza ułatwieniem płatności, oznacza to dla graczy? Ciężko powiedzieć, gdyż taki zabieg, w zależności od podjętej decyzji co do sposobu przeliczania walut, może skutkować zarówno niewielkim podwyższeniem jak i obniżeniem kwot, które będziemy wydawać na zakupy. Nie ma co liczyć na duże różnice - ceny gier na Steamie na całym świecie, niezależnie od waluty, utrzymywane są na podobnym poziomie. Zaletą tej decyzji będzie z pewnością uniknięcie ciągłych wahań cen wywołanych wydarzeniami na giełdach i zmiennymi kursami walut. Można podejrzewać, że premierowe wersje gier, kosztujące do tej pory 59,99 euro, będą, w przeliczeniu na złotówki, kosztować od 230 do 260 zł. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=105784
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
×