Skocz do zawartości

cysiek :)

Admin [DD2]
  • Zawartość

    15
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Cała aktywność użytkownika cysiek :)

  1. Konkurs plastyczny aby wziąć w nim udział należy wziąć kartkę i za pomocą kredek ołówka bądź też farb czy flamastrów narysować jak wyobrażacie sobie Kycza który siedzi i gra CS . Krok drugi to zrobić zdjęcie lub skan i pokazać nam swoje dzieło na forum . Za trzy najciekawsze prace wasza muza czyli Kyczu ufundował nagrody . Wasze prace powinny zawierać : - jak waszym zdaniem kyczu siedzi leży czy też stoi na głowie grając - nazwę forum naszej sieci - bujną wyobraźnię nie mającą na celu nikogo obrazić Powodzenia Konkurs został zatwierdzony i dodany za pozwoleniem Kycza . Nagrody: 1. Miejsce 30 psc 2. vip lub darmowa składka na okres miesiąca 3. VIP lub darmowa składaka na okres miesiąca Konkurs trwa do 28 lutego
  2. Opcje vip nie wiem czy coś bym zmieniał ale np dał bym możliwość przyklejania paki do skrzynek żeby nieco utrudnić jej odnalezienie bo większość graczy bez problemu tą pake odnajduje a zdarza sie że podkładasz pake jesteś już sam i wpada ci 6 i wala z każdej strony i nie masz szans a tak to jakieś szanse większe kiedy masz większe możliwości ukrycia bomby . Tyle bym dał z nowości i zobaczył co na to gracze .
  3. https://zaq1.pl/video/se18x

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×