Skocz do zawartości

Reblax

Admin [DD2]
 • Zawartość

  172
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  3

Cała aktywność użytkownika Reblax

 1. eloszka
 2. a ja się wyłamię i powiem że 1 prawdziwa w końcu ojciec to człek pomysłowy
 3. siemanko
 4. Nie tym razem Kossi ??
 5. Jedna z najdziwniejszych rzeczy na jakie trafiłem na youtube
 6. Również mi było bardzo miło a dodatkowo mogłem poznać zdanie innych na te tematy
 7. co prawda rzadko zaglądam na ten serwer ale propozycja wydaje mi się bardzo rozsądna oraz dobrze przemyślana jeżeli opiekun ją poprze to powinno to być jak najszybciej wprowadzone w życie
 8. 2639
 9. Można tu wrzucać screeny ze swoim ekwipunkiem z Drakensang ja pierwszy
 10. Siemanko chciałbym znaleźć tu kilku współgraczy do gry Drakensang Online . Wszelkich dokładnych informacji udzielę na naszym TS3 Ogółem chodzi o założenie Gildii składającej się z graczy z naszej sieci. Jako że mam tam postac na bardzo wysokim poziomie zapewnie wam silne wsparcie w początkowych fazach gry co pozwoli wam szybko zdobyć poziomy
 11. Reyzor już karolci się też spodobało a ja się postaram żeby zawsze miała wyższy lvl niz ty
 12. Zainteresowanych rozpoczęciem gry zapraszam dziś po 18 na TS
 13. z linku niżej można pobrać klienta gry https://www.drakensang.com/pl?originalURL=www.drakensang-online.pl&
 14. Trafiony zatopiony może ampriL ??
 15. skąd wiedziałeś ?? Primo ??
 16. nie da rady Może Hihi ??
 17. Witam w wyniku zabawnej rozmowy z serwera tworzymy nową zabawę. 50 Twarzy Karolci Zabawa Polega na Opisaniu Jakiejś cechy charakteru lub jakiegoś zachowania częstego u Karolci jaki zaoobserwowaliście. Każdy opisuje tylko jedną cechę charakteru lub jedno zachowanie. To zaczynamy przede wszystkim Karolcia ma niepowtarzalny śmiech.
 18. a macie moje
 19. Nie da rady ja wygrywam
 20. Na Sieci Trwają Prace nad Nowym Serwerem, Choć nie chciano zdradzić Redakcji żadnych szczegółów, Domyślamy się iż wystartuje on w Lipcu . @martwypiksel Wróciła po dłuższej nieobecności natychmiast zabawiając nas nową zabawą Celny Rzut . Witamy ponownie . Niedługo startuje Seria Wywiadów z Płcią Piękną z Naszej sieci Zapraszam do czytania.
 21. 1. Możliwości jakie przedstawia nowy dzień. 2. Tak ale nie pod prawdziwym nazwiskiem a pod aliasem. 3.Bez książek i seriali.
 22. 1. Pierwsza jazda na motorze 2. Oglądanie Anime, czytanie. 3. Jestem pewien, że "Dziwny człowiek"

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×