Skocz do zawartości

Piotrr234

Zbanowani
 • Zawartość

  53
 • Wpisy na Czatboxie

  658
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  21h 22m 47s

Reputacja

33 Szeregowy IV

2 obserwujących

Ogólnie o użytkowniku Piotrr234

Zbanowani
 • Ranking
  Początkujący

Podstawowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w grze
  Piotrek

Dodatkowe informacje

 • Województwo
  Mazowsze
 • Zainteresowania
  Bilard , Gry komputerowe, Konsola , poznawanie nowych Znajomych , podróże po Świecie :) , Gry Karciane

Ostatnie odwiedziny profilu

254 wyświetleń profilu
 1. Piotrr234

  ale ja nie powiedziałem gdzie na ts go przyjme haha
 2. Piotrr234

  Rabit ja cie przyjme bez gadania
 3. Piotrr234

  Nick:Piottrr234 Liczby (1-50):2,15,32,38,40,50 Losowanie (darmowe/płatne): darmowe
 4. Piotrr234

  Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia dziecka życzę wszystkim
 5. Piotrr234

  1. Jak najczęściej rozwiązujesz problemy ? na spokojnie nie nerwowo 2. Czy zdarzało się w przeszłości, że byłeś zaskoczony zachowaniem ludzi, których - jak sądziłeś - dobrze znasz? Jak Ludzie się pytają o ile lat i osoba odpowie inaczej niż myślał pozory mylą 3. Wykonywanie codziennych zajęć jest dla Ciebie ? Moim codziennym zajęcie jest sprzątanie po sobie
 6. Piotrr234

  1. Masz swoje motto, którym kierujesz się w życiu ? Moje Motto jest praca i być szczęśliwym osobą na świecie bez czy z sam bez dziewczyny czy bez żony i podróżować po świecie . 2. Najlepszy sen jaki miałeś/aś, to ? Moim snem jest jak Moje Babcie się przyśnie i mogę się nie obudzić że by Trwał cały czas 3. Największe szczęście jakie spotkało Cie w życiu, to ? Bóg Dał życie i trzeba korzystać tego co się ma w życiu co będzie to będzie .
 7. Piotrr234

  Ulubione imię żeńskie ?Ola/Kasia. Ulubione imię męskie ?Tomek/Szymek Jaki masz znak zodiaku ? Skorpion
 8. Piotrr234

  Wywiad jest THE BEST
 9. Piotrr234

  Nick:Piottrr234 Liczby (1-50):15,20,30,40,48,50 Losowanie (darmowe/płatne): Darmowe
 10. Piotrr234

  1. Jakie Wino lubisz pić ? 2.lubisz w góry czy morze ? 3. Masz rower? 4.Jakiej muzyki słuchasz ? 5.Czy lubisz Tańczyć?
 11. Piotrr234

  Nie mam co napisać
 12. Piotrr234

  Co robisz aby się wyciszyć/uspokoić ? Idę na spacer . lub na Konsole Fifę pograć lub GTA 5 Które ze współczesnych "udogodnień" najbardziej niszczą świat ? Polityka Niszczy świat Czy myślisz że za kilka lat taksówki będą w stanie przewozić ludzi nad naszymi głowami ? Samoloty może taxi
 13. Piotrr234

  1. Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły? Każdy płacze nie raz ze szczęścia nie raz jak ktoś Bliski albo kolega albo koleżanka lub rodziny Odejdzie z tego świata nie unikniemy tego , Nie raz jest tak że związku i życiu codziennym myślę że nie mamy serc z Kamienia ale trzeba być silnym i nie podawać się . Trzeba Walczyć oto że było lepiej niż było sercem do przodu . 2. Czego żałujesz najbardziej w życiu ? W Życiu żałuję tego że z bliskimi osobami więcej czasu nie poświęcałem których mocno kochałem a ich już nie ma . 3. Czy skrzywdziłeś kogoś mocno? Myślę że kiedyś tak jakieś błędy popełniamy zawsze ale bóg jest zawsze i wybacza i mamy takie jedno życie że by naprawić wszystko co złe a że było dobre życie dalsze na błędach uczymy się do końca życia .
 14. Piotrr234

  Jestem na Tak

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×