Skocz do zawartości

turb0

Bans Team
 • Zawartość

  412
 • Wpisy na Czatboxie

  701
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  6
 • Czas online

  1d 20h 17m 56s

Cała aktywność użytkownika turb0

 1. turb0

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 2. turb0

  Jeśli chodzi o moje zdanie to popieram, nie są to głupie pomysly. Nie patrzmy na to co było bo już nie będzie, tylko spojrzmy na to co moze być i żeby było to zrobione dobrze! Gdybyś szukał jakiejś pomocy finansowej to pisz na PW, powinniśmy się dogadać.
 3. turb0

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 4. turb0

  Po co zakładasz milion tematów? zrób coś raz a dobrze. Za to się warn należy.
 5. turb0

  Najlepiej jak najszybciej 24h w przeciwnym razie brak ub i zamykam. Oglądnij sobie jakiś poradnik na yt jak spakować screnny w paczkę rar.
 6. turb0

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 7. turb0

  Cześć! Od kilku lat regularnie wchodzę na stronę pajacyka i klikam w jego brzuszek. Pajacyk to polska akcja Humanitarna od lat zajmująca się dożywieniem dzieci. Ale czemu mam klikać sam skoro wy też możecie pomóc. Wystarczy wejść w link niżej i kliknąć w zielony guziczek na brzuchu pajacyka. https://www.pajacyk.pl/#index Nas to nic nie kosztuje. Za każde kliknięcie w brzuszek przekazujemy 5 groszy. Klikać można raz dziennie. Niech każdy z nas pokaże że ma serce i pomoc dla innych nie jest im obojętna. Tak więc mam nadzieję ze każdy będzie chciał pomóc i nie przejdzie obojętnie. Każde kliknięcie zapisujemy poniżej w poście, łączną sumą pieniędzy. Dodam jeszcze raz że każde kliknięcie to 5 groszy, dwa kliknięcia to łącznie już 10 groszy i tak dalej. Pokażmy że możemy uzbierać całkiem niezłą sumkę ;). Więc ja zaczynam. 5gr
 8. turb0

  635
 9. turb0

  630
 10. turb0

  1. Dlaczego akurat taki nick? 2. Jak trafiłeś na naszą sieć? 3. Chodzisz jeszcze do szkoły? Pracujesz? jak tak to gdzie? 4. Ulubiona piosenka? 5. Największe marzenie?
 11. turb0

  610 https://www.pajacyk.pl/#index
 12. turb0

  600
 13. turb0

  Byłbym na Tak jeśli nie to że chciałeś ostatnio odchodzić . Napisałeś pożegnanie gdzie odchodzisz od Cs-Zn z powodu braku graczy. Nie zabrano Ci admina bo kazali Ci czekać do końca miesiąca a ty nagle wyskakujesz z podaniem o multi. Zdecyduj się czego naprawdę chcesz, bo to bez sensu zebyś miał Multi Admina a za dwa tygodnie pisał rezygnacje bo nie ma graczy i nie ma kogo banować. Jestem na Nie.
 14. turb0

  1. Czytasz książki? 2. Co zrobiłbyś gdybyś dowiedział się że jesteś adoptowany? 3. Jak podoba Ci się praca w BansTeam? 4. Co zmieniłbyś na naszym forum? 5. Czym się wozisz?
 15. turb0

  590
 16. turb0

  560
 17. turb0

  550
 18. turb0

  Forumowe: 1. Najlepszy Administrator (Właściciel, Admin Tech, Opiekun Sieci, Moderator,H@) miesiąca: @Kyczu ❤ @Mati. 2. Największy spamer na forum miesiąca: @BaQsny* 3. Najbardziej lubiana osoba na forum: @Karolcia @Patkaa ❤ @Werkaa:D @Kyczu ❤ @RaBBiT @JD to prawda:D 4. Najbardziej pomocny użytkownik: @Myszaty @cziter 5. Największy no-lifer: @cziter 6. Największa fajtłapa forum: 7. Najbardziej niedoceniany użytkownik: @_McHappy 8. Najbardziej pracowity użytkownik: @Mati. @_McHappy 9. Największy pijak na sieci: @SZYMUS 10. Najzabawniejsza osoba na forum: @Patkaa ❤ @Kyczu ❤ @krystal 11. Najlepszy Opiekun serwera,Redaktor,Grafik miesiąca: @Patkaa ❤ 12. Najlepszy Maniak na forum miesiąca: @ampriL @Reyzor @Dino @SkirlussS 13. Najlepszy członek BansTeam miesiąca: @Hi Hi 14. Temat miesiąca: 15. Najbardziej pomysłowa osoba miesiąca: @cziter 16. Największy spamer sb miesiąca: @Dino @SkirlussS 17. Największy leniwiec sieci: @Myszaty Serwerowe: 1. Najlepszy admin serwera miesiąca: @Son Gohan | J K 2. Najsurowszy admin serwera miesiąca: @Kyczu ❤ 3. Najbardziej wkurzający gracz: 4. Cziter miesiąca: @cziter
 19. turb0

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 20. turb0

  Jak już dojdziesz do wniosku to zapraszam do złożenia kolejnej prośby z wzorem i spakowaną paczką rar. Przykro Mi takie są wymagania, a my się tego mamy trzymać.
 21. turb0

  https://www.pajacyk.pl/#index 540
 22. turb0

  Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×