Skocz do zawartości

turb0

Bans Team
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  3

Cała aktywność użytkownika turb0

 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 2. Ginekolog to najlepszy! HAHAHAHA
 3. Aj tam głupoty gadasz! HAHAHAH @Młoda Dama<3 czekam na tsie!
 4. Jeśli mówisz o dobrym towarzystwie, to dobrze trafiłaś! Hejka
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 7. 1. Pewnie nie długo 2. Prawdziwej miłości . 3. Dla brata bratem, dla kur** katem.
 8. Nick: turb0 Liczby (1-50): 2, 13, 15, 27, 35, 44 Losowanie (darmowe/płatne): darmowe
 9. 1. Skąd pomysł na nick? 2. Co robisz w wolnym czasie ? 3. Ulubiona piosenka? 4. Piwo czy wódka? 5. Pizza czy kebab?
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 11. Na przyszłość więcej cierpliwości. Problem rozwiązany. Wracaj do gry.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×