Skocz do zawartości

wontekk

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Cała aktywność użytkownika wontekk

 1. Grałem trochę na DD2 i odrazu widać, że masz charyzmę i jesteś tam dobrze rozpoznawany. Nie brakuje Ci także kultury i fajnego podejścia do innych graczy. Nie wiem jakie masz doświadczenie jeśli chodzi o funkcje admina(mało o tym napisałeś ), ale po wypowiedziach innych wnioskuje, że sobie spokojnie poradzisz. Napewno oni lepiej Cię znają niż ja, a części mogę w tej kwestii zaufać. Masz moje tak.
 2. Bring Me The Horizon - Drown (Live from Wembley Arena) Tonę w tej atmosferze
 3. Nie wszystko, ale kawałek jest świetny Ogólnie Bon Jovi wymiata
 4. 1. Paweł(?) 2. Kolory* Czarny i biały. 3. Myślę, że w domu, choć "na mieście" też czasem coś dobrego się zje, ale zdecydowanie rzadziej.
 5. 1. Nie. Jeśli już dostałem pieniądze od rodziców lub dziadków etc. to na nie zapracowałem w jakiś sposób. 2. Dawid 3. 21, a w lipcu będzie 22
 6. 1. Wstaje po to, aby iść do pracy i zarabiać $. Kiedy mam wolne to po prostu, aby coś w tym czasie podziałać dla siebie czy też bliskich np. pogrzebać przy aucie, pobiegać, zająć się czymś koło domu, pograć dla przyjemność.. 2. Bez tlenu albo/i wody? 3. Nie. Należę raczej do tych osób, które cenią sobie spokój i prywatność.
 7. Xan Griffin - Capricorn (feat. WOLFE)
 8. 1. Było tam parę niewielkich np. palenie w kiblu. 2. Eee bo ja wiem? Jakieś klimatyczne spokojne miejsce z dobrym jadłem, gdzie będzie można porozmawiać :hmm: 3. Z codziennym pytaniem, AIM/AWP i Heheziomką
 9. elo

  Heh no to fajnie, cześć :]
 10. 1. To są już jakieś pieniądze. Nie wiem. Zainwestować je, wybrać się w podróż, odłożyć cześć i resztę dobrze wykorzystać, a może wszystko naraz? Trzeba się zastanowić trochę.. 2. Chyba. 3. Szczerze lubię muscle car'y. Taki Dodge Charger 69'/70' mógłby mi mruczeć, ale to tylko abstrakcja(obecnie). Praktycznie to hmm.. Saab 9-3 1.9 TDI albo Audi A6 C6, C5, V6/A4 B6, B7 i pewnie coś jeszcze ciekawego by się znalazło. Może jaki S-Line? No fajne są.. Tylko sedan/limuzyna.
 11. 1. Parówki/kanapki 2. Na artykuły codziennego użytku tj. jedzenie, środki czyszczące, paliwo itd. 3. Niebieskie PS. Jak można wytrzymać bez śniadania? Dziwi mnie, że aż tyle osób tak może. Mnie to ssie niesamowicie bez tego elementu dnia
 12. 1. Spokój, stabilizacja, szczęście? 2. Pewnie rozwój weźmie górę, chociaż te barany.. ekhmm barony paliwowe blokują co nieco ten proces Może poznamy jakieś nowe źródła energii, kosmos stanie się nam bliższy, a technologia i cybernetyka będzie częścią nas(w większym stopniu rzecz jasna)? Zobaczymy. 3. Hmm.. czyli mowa też o alko. No to lubię tylko piwo ew. czasem wódkę okolicznościowo(jakieś ważniejsze imprezy) czy tam seta na odwagę XD Marihuanen też spoko, ale szkoda, że jest w polszy nielegalny, stąd też już się nie tykam od paru lat.
 13. Da Vosk Docta - Breathless Trochę polski
 14. 1. Herbata. 2. Nie za bardzo. To jest bardzo męczące, nudne i pełne syfu. Praktycznie to samo od kilkunastu lat. Nie no może coś się zmienia przy obecnym rządzie. 3. Na A/A pojawiłem się pierwszy raz 13 listopada ubiegłego roku, więc trochę tutaj już bywam.
 15. 1. Ostatni rok technikum. 2. Tylko na uszach u dziewczyn. 3. Na pewne rzeczy nie znam miary.
 16. 1. Zmiana pracy. Mocne ograniczenie kontaktów z pewnymi osobami. 2. Biały i coś pomiędzy szarym, a brązowym kolorem(kakaowy? Nie znam się). 3. Niektóre bardzo ładnie wyglądają,ale to wszystko, jeśli chodzi o mnie.
 17. 1. Nie. 2. 1854h obecne konto, 2145h stare konto + wcześniej ns gdzie szczerze nie wiem. Będzie parę ładnych lat od momentu pierwszego uruchomienia, ale chyba to nie jest najważniejsze. 3. Będzie z 1 osoba. Dziś ciężko o "przyjaciela/ółke".
 18. Tak Masz racje. Po prostu onet czasami jakieś bzdury pisze(lub niepoprawnie tłumaczy) i jestem źle do tego serwisu nastawiony Wszystko żywcem stąd ctrl+c, ctrl+v https://www.fabian-schneider.com/
 19. Onet to kijowe źródło .. ale lajkuje, bo coś zapewne w tym jest
 20. Akurat to oglądałem jak byłem w odwiedzinach u dziadków. Mi tam żal tej dziewczyny #smuteg Przejeła się bardzo biedna. I k#rwa ten komentarz "Ooo, aż tak!.."

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×