Skocz do zawartości

Prosimy o waszą pomoc! Wejdź i sprawdź *KLIK*

Mati.

Właściciel
 • Zawartość

  977
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  1

Cała aktywność użytkownika Mati.

 1. Witam! Niestety ostatnio mamy gorszy okres finansowy na naszej sieci, opłacamy na bieżąco reklamy jak i serwery i niestety nie starcza na inne opłaty. Nasza licencja IPS wygasła, koszt odnowienia licencji to 25 dolarów czyli potrzebujemy mniej więcej 120zł. Nie długo także wygasa nasz hosting na którym stoi forum dla tego jak uda nam się zebrać więcej to zebrane pieniądze przeznaczymy na opłatę hostingu. Nikogo nie zmuszamy do wpłacania żadnych pieniędzy, jest to dobrowolna chęć pomocy z waszej strony. Każda osoba, która wpłaci minimum 15zł otrzyma rangę donatora na naszym forum. Pieniądze wpłacone można wymieniać na usługi na serwer, a admini mogą w ten sposób opłacić składkę. Masz gest i chcesz wesprzeć Cs-Zn.pl w gorszym okresie? Zapraszam do indywidualnego kontaktu ze mną na pw/gg/steam. Ranking darczyńców: @ampriL 150zł
 2. Temat dotyczy każdego serwera! Wymagania: Aktywność na forum; Możliwość płacenia składek*; (Możliwość otrzymania admina na 1 miesiąc za free(aby otrzymać darmową składkę, należy wpierw opłacić pierwszą składkę)) Minimum 5 godzin przegranych na serwerze*; Kultura osobista*; Minimum 14 lat*. Wzór: Serwer: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Podania składamy w tym temacie. Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań, nie wyrażamy tutaj swojej opinii na dane podanie.
 3. @ampriL dzięki bardzo! Licencja opłacona, a do opłacenia hostingu brakuje nam dokładnie 13zł dlatego nie zamykam jeszcze zbiórki, bo być może znajdzie się ktoś kto będzie miał chęć nam pomóc.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 5. Niestety podanie muszę odrzucić. @|K4|Bum jest bardziej aktywny, a Ty jako redaktor nie dajesz sobie rady. Działaj dalej, i czekaj aż znowu rekrutacja zostanie otwarta, wtedy spróbuj jeszcze raz.
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania moderatora zgłoś się do @Mati. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 8. Nikogo nie będziemy zmuszać do gry, adminów jest tylu ilu jest nic na to nie poradzimy.
 9. Niee, @|K4|Bum
 10. @|K4|Bum XDE
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 12. Proszę na pw o datę wraz z dokładną godziną jak i numer i treść smsa.
 13. @TiJo degradacja z admina - powód, kretyn nie wywiązujący się ze swoich obowiązków.
 14. Rozpiszesz, albo dostaniesz ostrzeżenie, a on ub
 15. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 16. Aktualnie nie mamy środków na kolejny nowy serwer. Kto wie może w przyszłości się taki pojawi u nas
 17. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 18. -Miejsce w gt minimum 4k; Więcej pisać nie muszę.
 19. Składki opłacamy od razu po przyjęciu podania, więc podejmij decyzję czy będziesz opłacać je od razu czy w przyszłym miesiącu ( w sumie to nie wiem, czy chodziło Ci o październik czy listopad ) i napisz tutaj post w sprawie tych składek.
 20. Odświeżam temat, jeżeli widzicie jakiekolwiek błędy to zgłaszajcie je w tym temacie.
 21. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania admina zgłoś się do kogoś z administracji. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 22. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 23. Masz przegrane 14h, wymagane 10h więc to spełniasz. Forum słabe, ale wymagamy min 5 postów. Nie tolerujemy jeżeli osoba starająca się o admina na naszym serwerze, posiada admina na innej sieci. Zastanów się i jeżeli zdecydujesz się być adminem tylko u nas to spróbuj jeszcze raz.
 24. @|K4|Bum Rezygnacja z właściciela serwera PB.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×