Skocz do zawartości

Mati.

Właściciel
 • Zawartość

  1208
 • Wpisy na Czatboxie

  1250
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  3
 • Czas online

  1d 12h 3m 2s

Cała aktywność użytkownika Mati.

 1. Wymagania: Aktywność na forum; Możliwość płacenia składek*; Minimum 5 godzin przegranych na serwerze*; Kultura osobista*; Minimum 14 lat*. Wzór: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Podania składamy w tym temacie. Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań, nie wyrażamy tutaj swojej opinii na dane podanie.
 2. Wymagania: Aktywność na forum; Możliwość płacenia składek*; Minimum 2 godziny przegrane na serwerze*; Kultura osobista*; Minimum 14 lat*. Wzór: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Podania składamy w tym temacie. Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań, nie wyrażamy tutaj swojej opinii na dane podanie.
 3. Co zrobić, żeby zostać Maniakiem Cs-Zn? To proste, wystarczy spełnić wymagania, oraz napisać podanie w tym temacie Wymagania: Min - 350 postów na forum, Min- Miesiąc od rejestracji Dobra opinia wśród innych użytkowników. Korzyści: -Ranga na forum, -50% na wszystkie usługi w naszym sklepie sms, -Możliwość zmiany nicku (bez ograniczeń). Wzór: Nick: Czas spędzony na forum: Data rejestracji: Nie wypowiadamy się w tym temacie, temat służy tylko do pisania podań.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 5. 1. Wystarczy się trochę zainteresować testami BETA UPDATE i od razu rzuci się w oczy ta opcja. Ta opcja będzie dostępna po update go moda. 2. To samo co wyżej, wszystkie skiny zostaną zmienione po update. 3. Pomyślimy.
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 10. @Ociem Degradacja z Opiekuna serwera DD2 - nie nienawidzę kłamstwa.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 12. Moja owieczka
 13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania admina zgłoś się do kogoś z administracji. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 15. Nie długo zostaniecie poinformowani o liście zmian.
 16. Wszystkie błędy na dniach zostaną naprawione, jeżeli jeszcze jakieś zauważycie to zgłaszajcie je w tym temacie. Nasze serwery maja chwilowo gorszy ’okres’ nie długo wszystko wróci do normy.
 17. Ze dzwoni @Kodak
 18. @Kodak awans na global moderatora, @cziter awans na moderatora, @Karolcia awans na moderatora.
 19. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania admina zgłoś się do kogoś z administracji. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×