Skocz do zawartości

Mati.

Przyjaciel
 • Zawartość

  983
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane Dni

  1

Cała aktywność użytkownika Mati.

 1. Co zrobić, żeby zostać Maniakiem Cs-Zn? To proste, wystarczy spełnić wymagania, oraz napisać podanie w tym temacie Wymagania: Min - 350 postów na forum, Min- Miesiąc od rejestracji Dobra opinia wśród innych użytkowników. Korzyści: -Ranga na forum, -50% na wszystkie usługi w naszym sklepie sms, -Możliwość zmiany nicku (bez ograniczeń). Wzór: Nick: Czas spędzony na forum: Data rejestracji: Nie wypowiadamy się w tym temacie, temat służy tylko do pisania podań.
 2. Składki na serwerze A/A wynoszą 7,36 sms. Wymagania: Aktywność na forum; Możliwość płacenia składek*; Minimum 2 godziny przegrane na serwerze*; Kultura osobista*; Minimum 14 lat*. Wzór: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Podania składamy w tym temacie. Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań, nie wyrażamy tutaj swojej opinii na dane podanie.
 3. Który to już powrót? Ja jestem na nie, nie dawno wróciłeś i kto wie, czy za chwile nie przepadniesz.
 4. Dałbym szanse, mam nadzieje ze będziesz się wywiązywał ze swoich obowiązków jak należy ( o ile Twoje podanie zostanie przyjęte ) bo nie którzy są w BT tylko dla kolorku
 5. Temat dotyczy każdego serwera! Wymagania: Aktywność na forum; Możliwość płacenia składek*; (Możliwość otrzymania admina na 1 miesiąc za free(aby otrzymać darmową składkę, należy wpierw opłacić pierwszą składkę)) Minimum 5 godzin przegranych na serwerze*; Kultura osobista*; Minimum 14 lat*. Wzór: Serwer: Nick w grze: Wiek: Masz admina na innym serwerze?: Doświadczenie w byciu adminem?: Liczba godzin przegranych na serwerze: Znajomość AMXX (1-6): STEAM/NONSTEAM?: Dlaczego chcesz admina?: Możliwość płacenia składek?: Link do GameTrackera(GT): Kontakt: Podania składamy w tym temacie. Temat służy tylko i wyłącznie do składania podań, nie wyrażamy tutaj swojej opinii na dane podanie.
 6. Widzę redakcja zaczyna żyć na nowo Dobra robota, oby tak dalej.
 7. Nawet nie chciało Ci się uzasadnić dlaczego chcesz admina. Neutral.
 8. Dziękuje za ten czas spędzony tutaj :) Do zobaczenia!

  asd.png.51f7ceb36edfff18aee7865797e615a5

  1. Pokaż wcześniejsze komentarze  6 więcej
  2. Hi Hi
  3. Darx

   Darx

   Tak to już jest :(

   Co dobre odchodzi ale w jego miejsce przyjdą kolejni mam nadzieje, że równie fajni jak Mati :DD::D:D:

  4. _McHappy

   _McHappy

   Mam nadzieję, że będziesz zaglądał co jakiś czas ;) Trzymaj się i powodzenia. 

 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 10. Niestety podanie muszę odrzucić. @|K4|Bum jest bardziej aktywny, a Ty jako redaktor nie dajesz sobie rady. Działaj dalej, i czekaj aż znowu rekrutacja zostanie otwarta, wtedy spróbuj jeszcze raz.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! W celu uzyskania moderatora zgłoś się do @Mati. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 13. Nikogo nie będziemy zmuszać do gry, adminów jest tylu ilu jest nic na to nie poradzimy.
 14. Niee, @|K4|Bum
 15. @|K4|Bum XDE
 16. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 17. Proszę na pw o datę wraz z dokładną godziną jak i numer i treść smsa.
 18. @TiJo degradacja z admina - powód, kretyn nie wywiązujący się ze swoich obowiązków.
 19. Rozpiszesz, albo dostaniesz ostrzeżenie, a on ub
 20. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 21. Aktualnie nie mamy środków na kolejny nowy serwer. Kto wie może w przyszłości się taki pojawi u nas
 22. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoje podanie zostało odrzucone! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×