Skocz do zawartości

Tablica Wyników


Popularne treści

Wyświetla treści o najwyższej reputacji na 25.04.2018 W każdej kategorii

 1. 3 punkty
 2. 3 punkty
  Co według Ciebie jest największym szczytem kure*** w dzisiejszych czasach ? Umiesz szybko rozpoznać człowieka ? Za 20 lat w Polsce będzie istniała jeszcze zima ? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat ?
 3. 2 punkty
 4. 2 punkty
 5. 2 punkty
  Za 20lat zima będzie marzec/kwiecień, potem STOP na miliard lat i w 100lat do listopada 1. Kryptow.... dobra już pomijając ten fakt, dwulicowość to chyba najgorsze kurestwo 2. Nie da się od tak przejrzeć na wylot drugiego człowieka, trzeba czasu. 3. Jak przeżyjemy te 20lat to będzie.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  1. Za dużo w tych czasach fałszywych ludzi.. 2. Nawet nie probuje, jak dla mnie liczy się czas. Im więcej przebywam z daną osobą tym więcej o niej wiem. Tak naprawdę to codziennie dowiadujemy się o niej czegoś nowego... 3. Nie wiem co będzie jutro, więc nie mam pojecia co będzie za 20lat
 9. 1 punkt
  1. Kłamstwo 2. Czy szybko to nie wiem. Żeby kogoś oceniać trzeba go bardziej poznać, chyba. (z wyjątkami) 3. Zima będzie, ale nie taka jaką my znamy. Sytuacja identyczna, gdy sięgniemy 20 lat wstecz.
 10. 1 punkt
  1. JAK NA PARKINGU USTANIE JAKAŚ PIZDA OBOK TWOJEGO AUTA, LUSTERKO W LUSTERKO I OTWIERAJĄC DRZWI UDERZA O TWOJE. ZAWSZE JEST TA MINA "WIEM, ŻE ZA***AŁEM, ALE BĘDĘ UDAWAŁ, ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO" ***AĆ TYCH PODLUDZI, TFU. 2. UMIEM. 3. BĘDZIE, ALE NA PRZEŁOMIE MARCA/KWIETNIA. JUŻ OD NIEDAWNA ZIMY W GRUDNIU CZY STYCZNIU NAWET NIE CZUĆ, ZACZYNA DAWAĆ ZNAKI DOPIERO W LUTYM WIĘC TAK ZA MILIARD LAT LATO BĘDZIE W LISTOPADZIE TRUST ME.
 11. 1 punkt
  1. Największy szczyt kure*** już dawno został przekroczony. 2. Tak. Chociaż niekiedy pozory mylą i wtedy jestem zaskoczony. Zazwyczaj negatywnie zaskoczony. 3. Będzie i to jeszcze większa. Tak to już jest. Kilka lat słabszych zim żeby później była większa i dłuższa.
 12. 1 punkt
  1."Życie się sypie, kiedy ktoś bardzo bliski, ktoś jak przyjaciel ma charakter dziwki" 2. Noo zdarza się chociaż często pozory mylą 3. Wierzę ze będzie zimna tak czy siak
 13. 1 punkt
  1. Pazerność 2. No pewnie, wystarczy mi kilka zdań rozmowy i wiadomo o co chodzi 3. No nawet w ciągu 5 lat może już powoli od nas odchodzić
 14. 1 punkt
  Too pewnie jaa hahaha
 15. 1 punkt
 16. 0 punkty
  Nie patrz na sufit! Dziś spojrzałam i zobaczyłam pająka grrr

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×