Skocz do zawartości

Tablica Wyników


Popularne treści

Wyświetla treści o najwyższej reputacji na 30.03.2018 W każdej kategorii

 1. 3 punkty
  System punktacji obowiązujący w Lidze Typerów Cs-Zn Każda osoba zaczyna z 20 punktami na start. Każda dyscyplina posiada swój odmienny system zdobywania punktów. Prócz punktów dodatnich występują również punkty ujemne. 1. Piłka nożna: +1 pkt - trafienie wygranej drużyny (lub remisu); -0.5 pkt - błędnie wytypowany zwycięzca; +1 pkt - trafiony wynik meczu. 2. Sporty walki: +1 pkt - trafiony zwycięzca walki; -0.5 pkt - błędnie wytypowany zwycięzca; +1 pkt - poprawna odpowiedź na pytanie otwarte; +0.5 pkt - poprawna odpowiedź na pytanie zamknięte. 3. Counter-Strike Global Offensive: +1 pkt - trafienie wygranej drużyny (lub remisu przy BO2); -0.5 pkt - błędnie wytypowany zwycięzca; +0.5 pkt - trafiony wynik w mapach (BO3/BO5).
 2. 2 punkty
  Z okazji nadchodzącej Wrestlemani 34 która odbędzie się 8 kwietnia postanowiłem zrobić typer.TYPY MOŻNA ODDAWAĆ DO 8 KWIETNIA DO GODZ 20:30, Oto walki do typowania: Finał WWE CRUISERWEIGHT CHAMPION Cedric Alexander VS Mustafa Ali TAG TEAM MATCH Shane Mcmahon i Daniel Bryan VS Kevin Owens i Sami Zayn WWE RAW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH Alexa Bliss (mistrzyni) VS Nia Jax TRIPLE THREAT MATCH- INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH The Miz (mistrz) VS Finn Balor VS Seth Rollins FATAL FOUR-WAY MATCH-UNITED STATES CHAMPIONSHIP Randy Orton (mistrz) VS Bobby Roode VS Jinder Mahal VS Rusev WWE RAW TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH THE BAR (Cesaro i Sheamus) VS Braun Strowmen i (Jego tag team jest nieznany) TRIPLE THREAT TAG TEAM MATCH-WWE SMACKDOWN TAG TEAM CHAMPIONSHIP The Usos (mistrzowie) VS The New Day VS The Bludgeoen Brothers TAG TEAM MATCH Ronda Rousey i Kurt Angle VS Stephanie McMahon i Triple H WWE SMACKDOWN WOMEN'S CHAMPIONSHIP Charlotte (mistrzyni) VS Asuka WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP MATCH Brock Lesnar(mistrz) VS Roman Reigns WWE CHAMPIONSHIP MATCH AJ Styles (mistrz) VS Shinsuke Nakamura WWE RAW MATCH Jonh Cena VS The Undertaker A tu kilka pytań ode mnie za które można zdobyć dodatkowe punkty 1.Czy podczas gali zostanie zniszczony stół komentatorski? 2.Czy w walkę John Cena vs The Undertaker zainterweniuje Kane? 3.Kto pierwszy wykona swoją akcję kończącą Brock Lesnar czy Roman Reigns 4.Kto pierwszy wykona swoją akcję kończącą Aj Style czy Shinsuke Nakamura? 5..Kto pierwszy wykona swoją akcję kończącą Rusev czy Jinder Mahal czy Bobby Roode Czy Randy Orton? POWODZENIA !!!!!
 3. 1 punkt
  Imię: Karolina Wiek: 17 lat 8 miesięcy i 30 dni Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Karolcia/193.33.176.207:27015/ Znajmość AMX: dobre 4 Czy posiadałeś już kiedyś opiekuna: Nie, ale szybko się uczę i na pewno ogarnę Dlaczego Ty: Jestem jedną z osób z większym stażem na serwerze, uwielbiam go i chce jak najbardziej pomagać w jego rozwijaniu. Większość osób z dd2 mnie zna i lubi (chyba) Nigdy nie było ze mną żadnego problemu, żadnych skarg, zawsze stosuje się do wyznaczonych mi zasad Coś o sobie: Jestem osobą, która bardzo lubi pomagać innym. Mam mnóstwo marzeń i krok po kroku dążę do ich realizacji. Jestem uzależniona od pepsi. Wspieranie serwera pod względem reklamy [TAK/NIE]: Jasne, że tak.
 4. 1 punkt
  Rovniez jestem na DUZE TAAK Karolcia meega duzo spedza czasu na serverze, v GT ma sporo godzin Ma dobry kontakt z graczami, administracja Mysle, ze bez problemu podoła jako opiekun Buziaki
 5. 1 punkt
  Temat można zamknąć, podanie przyjęte. @Kyczυ ㋡
 6. 1 punkt
  Mój głos może być tu kluczowy , więc też się wypowiem. Osobiście jestem na Tak Karolcia dużo czasu spędza na dd2 , ma kontakt z graczami i jest aktywna - do tego wątpliwości nie mam. Jak Kodak napisał jest jedną z niewielu osób które zasługują na opiekuna , a że inne podań nie składają to Karolcia korzysta.
 7. 1 punkt
  He he he he chyba opiekunką do dzieci A tak na poważnie. Jestem na TAK + osoba chyba z największym stażem na tym serwerze + zna praktycznie wszystkich i ze wszystkimi ma dobry kontakt + szybko się uczy A co do tego. To podanie owszem po 8 dniach od poprzedniego, ale wcześniej miała admina przez ponad rok. Zobacz jej GT. Na swoim jednym nicku ( a grała na kilku) ma 12.1091633466 razy więcej minut niż ty na wszystkich nickach. Tyle w temacie. Jest jedną osób z niewielu która zasługuje na tego opiekuna.
 8. 1 punkt
  fanka bdsm Na tak, ma dobry kontakt z każdym.
 9. 1 punkt
  Finał WWE CRUISERWEIGHT CHAMPION Mustafa Ali TAG TEAM MATCH Kevin Owens i Sami Zayn WWE RAW WOMEN'S CHAMPIONSHIP MATCH Alexa Bliss (mistrzyni) TRIPLE THREAT MATCH- INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH The Miz (mistrz) FATAL FOUR-WAY MATCH-UNITED STATES CHAMPIONSHIP Bobby Roode WWE RAW TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH Braun Strowmen i (Jego tag team jest nieznany) TRIPLE THREAT TAG TEAM MATCH-WWE SMACKDOWN TAG TEAM CHAMPIONSHIP The Usos (mistrzowie) TAG TEAM MATCH Stephanie McMahon i Triple H WWE SMACKDOWN WOMEN'S CHAMPIONSHIP Charlotte (mistrzyni) WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP MATCH Roman Reigns WWE CHAMPIONSHIP MATCH AJ Styles (mistrz) WWE RAW MATCH Jonh Cena A tu kilka pytań ode mnie za które można zdobyć dodatkowe punkty 1.Czy podczas gali zostanie zniszczony stół komentatorski? 2.Czy w walkę John Cena vs The Undertaker zainterweniuje Kane? 3.Kto pierwszy wykona swoją akcję kończącą Brock Lesnar czy Roman Reigns 4.Kto pierwszy wykona swoją akcję kończącą Aj Style czy Shinsuke Nakamura? 5..Kto pierwszy wykona swoją akcję kończącą Rusev czy Jinder Mahal czy Bobby Roode Czy Randy Orton? AD1. Tak AD2. Tak Ad3. Reings Ad4. Nakamura Ad5. Orton
 10. 1 punkt
  1. No same podróże nie do końca. W sensie jazda autem na dłuższe trasy itd, ale być w nowym miejscu. Trochę pozwiedzać lubię. 2. Na Słowacji 3. Najbardziej mnie urzekają wszystkie miejsca jak najbardziej związane z naturą i z jak najmniejszą ingerencją człowieka.
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  1. Trochę zimno, ale nie jest źle 2. No c***a. Nadal śpię 3. Wrócić ze szkoły i iść spać
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  1. Widok młodej rosnącej trawy na moim ogródku. 2. Zima, albo późna jesień. Nienawidzę wysokich temperatur. Wolę jak jest trochę chłodniej. 3. Piździernik
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  1. Tak 2. ... nagle wszystkie urządzenie elektryczne przestały działać. 3. poczucie humoru / dwulicowość
 17. 1 punkt
  1. Brak 2. Z jajkami, kiełbaską no i rodzinne śniadanie z barszczykiem w roli głównej. 3. W lanym poniedziałku jak sama nazwa wskazuje. Trzeba się zalać. I taka tradycje preferuje
 18. 1 punkt
  amareeeena amaaarenaa
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
 25. 0 punkty
  8 dni temu podanie na admina i teraz na opiekuna? Jak dla mnie za szybko. Nie.

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×