Skocz do zawartości

Tablica Wyników


Popularne treści

Wyświetla treści o najwyższej reputacji na 14.02.2018 W każdej kategorii

 1. 6 punkty
  Opowiedzieć Wam kawał? Maronixx składa podanie - hahaha @Kodak @|K4|Bum
 2. 2 punkty
  1. Wiki @Wiktoria 2. 19 marzec. Poznałem na sieci 3. W sobotę dopiero dostanie
 3. 2 punkty
  1. Wojtuś @Primo 2. Całkiem przypadkiem w sumie to Wojtka poznalam przez ta siec 19 marca ^^ 3. Tajemnica na piątek
 4. 2 punkty
  1. Jak tam w związku? 2. Ulubiona pozycja seksualna? 3. Masz prawo jazdy? 4. Jaki samochód chciałbyś mięć ? 5. W gumce czy bez?
 5. 1 punkt
  Siemka ! Dla niektórych osób może to być przydatne lub nie Chodzi mi o to że czasami się pytacie jak my tak "kicamy" - Już wyjaśniam jak też tak robić -To bardzo proste Wchodzimy w opcje>Keyboard i gdy mamy KUCANIE (DUCK) klikamy> edit key> i tym kółkiem w myszce (SCROLLEM) kręcimy w dół lub w górę w zależności od tego jak chcemy (Ja mam w dół) i jak nam będzie wygodniej następnie zapisujemy i wchodzimy do gry Teraz gdy chodzimy W,S,A,D i kręcimy tym scrollem w dół lub w górę to wykonuje nam się tak zwany "DUCK" Myślę że nauczyć się z tym grać to 30-60min (Jest to przydatne na mapach AIM/AWP ponieważ ciężej nas trafić w głowę) Dziękuję i to na tyle myślę że komuś się przyda -Tutaj macie jak to powinno dokładnie wyglądać : https://imgur.com/a/8MjI0
 6. 1 punkt
  # 31 1. Jak ma na imię twoja Walentynka? 2. Kiedy i jak poznałeś swoją miłość? 3. Jaki prezent kupiłeś / dałeś tej jedynej?
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  1. "Ulubiona" marka samochodu? 2. Klasyki czy nowoczesne(samochody)? 3. Miałeś kontakt z motoryzacją w czasach młodości ">18"? 4. Spod świateł na pełnej kurrrrrrr czy kierowca autobusu szarpnął i uderzyłeś głową w siedzenie?
 9. 1 punkt
  1. Mz 125 sm 2. Poznaliśmy się w małej miejscowości której nazwy nie pamiętam, razem z ojcem przywiozłem ją do siebie. 3. Mrrr nowy filtr powietrza
 10. 1 punkt
  1. Żubr (piwo) 2. Kilka lat temu 3. Żubra
 11. 1 punkt
  Przed nami walentynki - dzień zakochanych przypada już 14 lutego. Dzisiejsze cukierkowe święto bierze początek ze starożytnego rytuału. Wiąże się z nim też wzruszająca legenda o kapłanie imieniem Walenty. Coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. Wiele wskazuje na to, że święto pochodzi od rzymskich Luperkaliów. Władze kościelne, aby szybciej (i łatwiej) schrystianizować społeczeństwo, uciekały się do przekształcania popularnych "pogańskich" świąt. Sam dzień zakochanych został oficjalnie uznany dopiero w V wieku przez papieża Gelazjusza I, który wybrał 14 lutego na stałą datę celebrowania tego święta. Mimo że do dzisiejszych czasów niewiele zostało z historycznych świąt zakochanych i walentynki kojarzą się z komercją, to wiele osób wciąż chce je celebrować. Część uważa, że to świętowanie na pokaz, bo miłość trzeba okazywać cały rok, inni mimo wszystko chcą podarować swojej drugiej połówce coś naprawdę oryginalnego. Z tego powodu prezenty na walentynki 2018 powinny być należycie dobrane i przemyślane. Można też zrobić je własnoręcznie. Podpowiedzi w internecie nie brakuje. Pamiętajcie jednak, że nie to jest najważniejsze, a chwile spędzone z najbliższą osobą. W Kościele katolickim 14 luty to wspomnienie św. Walentego. Z nim łączy się wzruszająca, walentynkowa można by rzec, legenda. Walenty według podań był kapłanem, który żył w III wieku w Rzymie, kiedy to panujący cesarz Klaudiusz II stwierdził, że mężczyźni bez rodzin będą lepszymi żołnierzami i zakazał zawierania związków. Walenty, rozumiejąc absurdalność tej decyzji, po kryjomu udzielał sakramentów młodym zakochanym parom. Niestety, kiedy wieść o tym dotarła do cesarza i władca skazał go na śmierć. Kiedy czekał na swoją egzekucję, przez przypadek poznał wspaniałą córkę naczelnika więzienia. Kobieta była niewidoma. Kapłan całkowicie stracił dla niej głowę. Legenda głosi, że miłość mężczyzny była tak wielka, że ukochana Walentego odzyskała wzrok. Niestety nie uchroniło go to przed śmiercią, do której doszło - jakże by inaczej - 14 lutego. Zrozpaczona ukochana otrzymała jedynie list, który został podpisany "Od Twojego Walentego". Tak ponoć narodziła się tradycja walentynkowych kartek. Jeśli zdziwiona jest Twoja minka, z jakiej okazji ta walentynka, to przecież dzisiaj jest czternastego, święto każdego zakochanego! Zdrowych, miłych, ciepłych, radosnych walentynek w gronie bliskich życzy wasz: Gazetka autorstwa
 12. 1 punkt
  ATB feat. Stanfour - Face To Face (Rudee Remix)
 13. 1 punkt
  Witam, pytanie do ekspertów (Ci mniej zaawansowani też mogę wtrącić swoje pięć groszy ). Wlatujemy na pełnej ? 200 zł na dwa meczyki, trzeba się odkuć po wczorajszym. @BaM looknij i się nie śmiej bo pamiętaj! A jutro planuje wrzucić stówkę na Ligę Europejską no chyba,że ten kuponik siądzie to stawkę większą zarzucę. btw. zarzucę przy okazji pomysłem. Może właściciele @Kyczυ♛ and @Mati. pomyślą nad odbudową tematu (ale to bardziej była zabawa a mi chodzi coś w stylu konkursu),że za trafione wyniki w np. trzech meczach dostaję się jakiegoś vip'ka na serwerze czy cuś Osobiście mogę się takim tematem zająć no chyba, że @|K4|Bum lub ktoś inny miałby lepszą wizję jak to przeprowadzać. Ja daję tylko (przy okazji w tym temacie) propozycję aby ściągnąć troszkę ludzi na forum jak i na serwery. Pozdrawiam Was kochani i z okazji Walentynek chciałbym wszystkim napisać,że Was Kocham (na dole link do tematu który chciałbym żeby został odbudowany a najlepiej zaczęty od nowa z większą wizją i zainteresowaniem w dziale "konkursy")
 14. 1 punkt
  @Kodak naszczescie w dziale offtopic posty nie sa liczone A co do pisania postow na sile wzgledem podania i tak nie bedzie brane pod uwage, gdyz bedzie to sprawdzane przy weryfikacji podania.
 15. 1 punkt
  No to już jest przesada. Rozumiem, że brakuje Ci postów do podania, ale pisząc takie coś tylko zniechęcasz ludzi. To jest nabijanie postów na siłę.
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  Siemankooo Wixiarze i Vixiary w końcu Walentynki przed nami . Jak tam prezenty pokupowane dla Waszych dam ? @Primo Chwal się nam co kupiłeś dla @Wiktoria Wszystko co związane z walentynkami to Nasza Morda @|K4|Bum zamieścił w owym temacie ZAPRASZAM !! To Co Lecimy w Kosmoooooos Name: Valentine's Day Mix 2018.mp3 Size: 58.3 MB Download: 14 Luty

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×