Skocz do zawartości

Tablica Wyników


Popularne treści

Wyświetla treści o najwyższej reputacji na 23.09.2017 W każdej kategorii

 1. 2 punkty
  Miłego dnia Ci życzę Ulubiony wykonawca? Co Twoim zdaniem jest najważniejsze do osiągnięcia sukcesu? Wyzwanie smaku! Pepsi czy Coca-Cola?
 2. 2 punkty
  Rusza specjalny event, który (jak mamy nadzieję) wprowadzi odrobinę dodatkowej rywalizacji na serwerze. Czas trwania: Event będzie trwał miesiąc, od 01.10.2017r. do 01.11.2017r. Zasady: Nagrodę otrzymują trzy pierwsze osoby w top15. Admini również mogą brać udział lecz z małym ograniczeniem. Nagrodę otrzymać może maksymalnie jeden admin, nie chcemy ich wykluczać z rywalizacji, lecz pragniemy aby na tym evencie skorzystali przede wszystkim gracze. Nagrody: Zostanie dodana nowa kategoria przy aktualizacji, nazwa robocza "artefakty", sposobu na ich zdobycie wam nie zdradzę, ale mogę wam zapewnić, że będą naprawdę rzadkim widowiskiem na serwerze . Jakie bronie będą miały te skiny zadecydujecie Wy, zostanie stworzona specjalna ankieta, gdzie będzie można głosować. Jakie to będą skiny dowiecie się po zakończeniu głosowania. Konkurs wystartował! Ankieta:
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  1. Nie mam. 2. Wytrwałość 3. Pepsi
 5. 1 punkt
  1. Nie mam 2. Chęć, motywacja 3. Pepsi
 6. 1 punkt
  Cześć, od dziś możecie już normalnie korzystać z forum. Jak wiecie ostatnio były problemy, i musieliśmy korzystać z podstawowego stylu. Na szczęście problem udało się rozwiązać i od teraz możecie korzystać z 2 styli (Titan i Animate). Oczywiście wiemy, że zostało parę rzeczy do poprawek, ale to będzie poprawiane na bieżąco Pozdrawia, Administracja Cs-Zn.pl
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Forumowe: 1. Najlepszy Administrator (Właściciel, Admin Tech, Opiekun Sieci, Moderator,H@) miesiąca: @Primo 2. Największy spamer na forum miesiąca: @Myszaty 3. Najbardziej lubiana osoba na forum: @Karolcia & @Kyczu 4. Najbardziej pomocny użytkownik: @Primo 5. Największy no-lifer: @cziter 6. Największa fajtłapa forum: @Dany. 7. Najbardziej niedoceniany użytkownik: @Hi Hi 8. Najbardziej pracowity użytkownik: @_McHappy & @Primo 9. Największy pijak na sieci: @|K4|Bum 10. Najzabawniejsza osoba na forum: @SkirlussS 11. Najlepszy obrazek na forum miesiąca: 12. Największy diss miesiąca: --- 13. Najlepszy członek BansTeam miesiąca: @|K4|Bum 14. Temat miesiąca: 15. Najbardziej pomysłowa osoba miesiąca: @Nelka & @martwypiksel & @_McHappy 16. Największy spamer sb miesiąca: @cziter 17. Największy leniwiec sieci: @SkirlussS Serwerowe: 1. Najlepszy admin serwera miesiąca: @Karolcia & @|K4|Bum 2. Najsurowszy admin serwera miesiąca: @Kyczu 3. Najbardziej wkurzający gracz: @DzIkI HaN 4. Cziter miesiąca: @cziter Wrześniowy Plebiscyt rozpocznie się wraz z początkiem ostatniego tygodnia września.
 9. 0 punkty
  1. Nie mam 2. Nie mam pojecia 3. Pepsi

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×