Skocz do zawartości

Tablica Wyników


Popularne treści

Wyświetla treści o najwyższej reputacji na 23.09.2017 W każdej kategorii

 1. 2 punkty
  Miłego dnia Ci życzę Ulubiony wykonawca? Co Twoim zdaniem jest najważniejsze do osiągnięcia sukcesu? Wyzwanie smaku! Pepsi czy Coca-Cola?
 2. 2 punkty
  Rusza specjalny event, który (jak mamy nadzieję) wprowadzi odrobinę dodatkowej rywalizacji na serwerze. Czas trwania: Event będzie trwał miesiąc, od 01.10.2017r. do 01.11.2017r. Zasady: Nagrodę otrzymują trzy pierwsze osoby w top15. Admini również mogą brać udział lecz z małym ograniczeniem. Nagrodę otrzymać może maksymalnie jeden admin, nie chcemy ich wykluczać z rywalizacji, lecz pragniemy aby na tym evencie skorzystali przede wszystkim gracze. Nagrody: Zostanie dodana nowa kategoria przy aktualizacji, nazwa robocza "artefakty", sposobu na ich zdobycie wam nie zdradzę, ale mogę wam zapewnić, że będą naprawdę rzadkim widowiskiem na serwerze . Jakie bronie będą miały te skiny zadecydujecie Wy, zostanie stworzona specjalna ankieta, gdzie będzie można głosować. Jakie to będą skiny dowiecie się po zakończeniu głosowania. Konkurs wystartował! Ankieta:
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  1. Nie mam. 2. Wytrwałość 3. Pepsi
 5. 1 punkt
  1. Nie mam 2. Chęć, motywacja 3. Pepsi
 6. 1 punkt
 7. 0 punkty
  1. Nie mam 2. Nie mam pojecia 3. Pepsi

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×