Skocz do zawartości

Tablica Wyników


Popularne treści

Wyświetla treści o najwyższej reputacji na 19.05.2017 W każdej kategorii

 1. 2 punkty
  Pewnie chciałbym być niewidzialny Wszystkie są seksowne, wszystkie mi się podobają i chętnie ze wszystkimi bym się pobawił Bez spodni
 2. 1 punkt
  Gdybyś mógł mieć jedną magiczną moc, co by to było? Wolisz blondynki, brunetki, szatynki a może rude? Bez czego nie wychodzisz z domu?
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  Co tu dużo mówić, pieniądze nie leżą na ziemi, a moje ostatnie przeboje w życiu ograniczyły mocno fundusze. Każda pomoc i złotówka się liczy w powrocie do sprawności i na boisko. Nie będę się dużo rozpisywać, więcej na stronce. Z góry dzięki https://zrzutka.pl/fuuth7
 5. 1 punkt
  Gdybyś mógł mieć jedną magiczną moc, co by to było? Wolisz blondynki, brunetki, szatynki a może rude? Bez czego nie wychodzisz z domu? 1. Chciałbym, aby każdego co spotkam zaczął szanować wszystkich koło siebie, i żeby Ci ludzie przekazywali po spspotkaniu z innymi to samo ? po roku świat byłby całkowicie inny ? 2. Nie mam konkretnego typu. 3. Obowiazek: telefon, fajki, portfel ? z tymi przedmiotami mogę koniec świata przeżyć ?
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Pod koniec miesiąc jak dostanę wypłatę to pewnie ze pomoge. Będzie dobrze <3

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×