Skocz do zawartości

Globalna aktywność

Ten strumień aktywności sam się odświeża     

 1. Wczoraj
 2. @Kyczυ ✌ @Skoczek
 3. @Kyczυ ✌ @Skoczek
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Twoja prośba o odbanowanie została rozpatrzona pozytywnie! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.
 5. Twój nick: BEZFRAJERNIK [420 PLAYa] Data i godzina: 18.03.2018 g.20:15 Admin: HAJS SIĘ ZGADZA Serwer na którym dostałeś bana: CS GO MOD Ip / Steam_ID: VALVE_5:0:973021495 Link do SS / Dema: http://www111.zippyshare.com/v/STPg9CxI/file.html KONSOLA: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina HAJS SI? ZGADZA.. [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick: BEZFRAJERNIK [420 PLAYa] [AMXBans] Powod: 'Wstaw screenshoty na Cs-Zn.pl' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na: Cs-Zn.pl/forumdisplay.php?fid=125 [AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_5:0:973021495' [AMXBans] Twoje IP: '94.254.236.77' [AMXBans] ========================================
 6. Nick: Skoczek Liczby (1-50): 11,17,26,29,37,40 Losowanie (darmowe/płatne): Na żyda, darmowe.
 7. hahah chyba specjalnie dla mnie emotka @Kyczυ ✌ @Iksu-kierowca
 8. Kiedyś tego częściej słuchałem
 9. Czyli codzienne ciekawe informacje o wszystkim i o niczym z całego świata. Może niektórych ciekawostki zainteresują. A jeszcze inni dowiedzą się czegoś nowego, albo przypomną sobie coś o czym wiedzieli już kiedyś. Dzisiaj dowiedziałem się, że Hermann Wilhelm Göring, niemiecki działacz nazistowski, jeden z twórców i głównych postaci hitlerowskiej III Rzeszy został w 1936 r. odznaczony przez prezydenta Ignacego Mościckego Orderem Orła Białego. W latach 1935-1938, kiedy stosunki między II Rzeczpospolitą a III Rzeszą były dość przyjazne Göring co roku przyjeżdżał do Polski na polowania w okolicy Białowieży, w których towarzyszyli mu między innymi prezydent Ignacy Mościcki, marszałek Senatu i późniejszy prezydent Władysław Raczkiewicz, generałowie Kazimierz Sosnkowski i Kazimierz Fabrycy. Wizyty te obfitowały w suto zakrapiane przyjęcia i wzajemne uprzejmości. Göring podarował na przykład Mościckiemu myśliwskiego psa, posokowca hanowerskiego oraz wspaniały samochód myśliwski Mercedes-Benz. Prezydent Mościcki w roku 1936 odznaczył go zaś Orderem Orła Białego. Po wojnie jednak to wydarzenie skrzętnie wymazano z historii i nazwiska Göringa próżno dziś szukać na liście kawalerów tego odznaczenia. Dzisiaj dowiedziałem się, że pszczoły z francuskiego miasteczka Ribeauville zrobiły niebieski miód. Stało się tak, ponieważ owady, zamiast zbierać nektar z kwiatów, gromadziły cukier z pobliskiej fabryki M&M's. Dzisiaj dowiedziałem się, że w Mezopotamii, jeżeli lekarze nie umieli pomóc choremu, istniał zwyczaj wynoszenia go na noszach na ulicę. Oczekiwano, że może któryś z przechodniów będzie znał sposób leczenia i udzieli odpowiedniej rady. źródło:http://dowiedzialemsie.pl, bit.ly, www.escapistmagazine.com, www.poranny.pl
 10. @Skoczek - Degradacja z pełnionej funkcji Admina. Powód: Brak opłaconej składki. @ssg - Degradacja z pełnionej funkcji Admina. Powód: Brak opłaconej składki.
 11. Ja jedynie piwerko na pauzie
 12. Szał Macicy hahahaha
 13. 1. W sumie ciężkie pytanie , przyjaciel to powinien być Twoja bratnia dusza wiec nie powinno się bać przy nim głośno myśleć. Chyba zależy jak kto mówi do siebie , wszystko zależy od człowieka Ale w tych czasach ciężko trafić na dobra osobę a co dopiero na przyjaciela ???? 2. Miłości, szczęścia , zdrowia , wspomnień , czasu tego wszystkiego co bezcenne 3. Wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Nigdy nie mów nigdy. Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy ważne jak będziesz wstawać.
 1. Pokaż więcej aktywności

O nas:

Cs-Zn.pl jest siecią tworzoną z pasją i zaangażowaniem. Na naszych serwerach posiadamy unikalne pluginy co sprawia, że nasze serwery są jedyne w swoim rodzaju. Istniejemy dla was już od 28 czerwca 2016 roku i oby jak najdłużej! Gdyby nie użytkownicy i gracze sieć dawno by już nie istniała. Dziękujemy!

Smiley face
×